Ulrik Samuelsson oljemålning

558269

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Stadsbild från Gröndal, monogramsignerad US, olja på duk, 53x71 cm

Färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 2

Ulrik Samuelsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4156883
4155950
4155843
4155474
450
4151028

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.