Nattduksbord 1 par

558265

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, med låda, vitlackerade, höjd ca 54, 42x32 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Nattduksbord 1 par

Budhistorik (15 bud)
4153755
4154166
4153755
4153731
4153684
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.