Ulrik Samuelsson oljemålning

558258

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition med läderlapp, monogramsignerad US, olja på duk, 72x54 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 3

Ulrik Samuelsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4153305
4150570
700
4150569
650
4150267
600
4148999
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.