VÄGGFÄLT, 6 st, Japan, 1900-tal

558254

VÄGGFÄLT, 6 st, Japan, 1900-talets första hälft, blandteknik på papper, rammått 188x54,5 cm

Orientaliskt, Konst

Rum 22

Budhistorik (8 bud)
4153991
4153986
1 900
4153819
1 800
4145610
1 700
4153693
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.