Pianolampa 1900-tal

558253

PIANOLAMPA, 1930-tal, mässing, brunfärgad knopp, längd 37 cm

Bruksslitage och bucklor, fungerar enligt uppgift

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 9

Pianolampa 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
4154850
4154825
4154849
950
4154825
900
4154661
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.