Marianne Ågren Sommar

558247

MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Kvinna om sommaren", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 95x79 cm

Ej inramad

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren Sommar

Budhistorik (2 bud)

4156091
850
4146051

Slutpris SEK:
850
77 EUR, 89 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.