Golvuppsats

558246

GOLVUPPSATS, 1800-talets slut, dekor med bl a vinrankor, skuren i marmor, tredelad löstagbar, höjd ca 110 samt största bredd 32 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Lagningar, nagg

Diverse, Samlarobjekt

Rum 2

Golvuppsats

Budhistorik (1 bud)

4153766
2018-07-11 09:06:00

2018-07-18 kl 21:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.