Lennart Jirlow färglitografi

558242

LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad 126/310, färglitografi, reliefstämpel Mourlot Paris, bildstorlek ca 46x61 cm

Fack 46

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (11 bud)
4156096
1 600
4152867
4156095
4152867
1 400
4155325
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.