Uniformsdelar flottan

558239

UNIFORMSDELAR, 5 st, flottan, bestående av 2 kavajer, 2 rockar, byxa, storlek ca 52-54
Proveniens: Kommendör Ragnar Terning

Bruksslitage

Vapen/Medaljer, Nautica/Technica

Kundcenter

Uniformsdelar flottan

Budhistorik (14 bud)
4154606
4154599
4154598
950
4154597
900
4154573
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.