Skrivbord med stol

558236

SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, klofötter, delvis mahogny, 2 lådor i sarg, höjd 74, 120x65 cm, karmstol med fast stoppad sits och rygg, höjd ca 100 cm

Slitage, mindre märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivbord med stol

Budhistorik

2018-07-11 kl 20:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.