Ritningshurts

558234

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek fanérad, bestående av 4 delar, var och en med 5 lådor, underrede i betsat trä, totalhöjd ca 147, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan sitter något sned, underreden och skivan är lösa

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurts

Budhistorik (36 bud)
4154796
4154794
3 800
4154792
3 600
4154793
3 400
4154792
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.