Ritningshurts

558233

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu och MDF, bestående av 4 delar, var och en med 5 lådor, handtagen och underred i betsat trä, ek fanérad skiva, etikettmärkt ''Ström *usne'', totalhöjd ca 147.5, 99x68.5 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, hantagen är delvis skadade, underreden och skivan är lösa

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Ritningshurts

Budhistorik (28 bud)
4153981
2 600
4153983
2 400
4153981
4153978
4153964
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.