Bonboniere silver Italien

558226

BONBONIERE, silver /900, Italien, Modena, 1900-tal, svagt vriden godronnerad dekor, invändigt förgylld, lockknopp i form av pumpa, diameter ca 10,5, höjd 13,5 cm, vikt ca 328 g

Smärre slitage

Silver

Monter 31

Bonboniere silver Italien

Budhistorik (12 bud)
4146848
4153940
4146848
1 900
4153423
1 800
4146848
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.