Villeroy & Boch matservis

558223

VILLEROY & BOCH, matservis, "Iris", 24 delar, bestående av 12 mattallrikar, 9 djupa, fiskfat, längd 64x26 cm, serveringsfat, terrin med fat och lock

Locket lagat, naggad tallrik och djup tallrik medföljer, vissa delar med ytslitage och ngt bruna

Keramik/Porslin

Villeroy & Boch matservis

Budhistorik (7 bud)
4154665
600
4154409
550
4153520
500
4153406
450
4153306

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.