Madeleine Pyk färglitografi "Zoo"

558222

MADELEINE PYK (född 1934), "ZOO" från 1991, signerad och numrerad 154/300, färglitografi, 36x30 cm

Rum 5

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (8 bud)
4154060
650
4153650
600
4153650
550
4146993
500
4145470
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.