Visitkorthållare och porslinstomte

558218

VISITKORTSHÅLLARE samt porslinstomte, 5 dlr, 1900-talets första hälft, visitkortshållarna föreställer möjligtvis Elsa Beskows tant Grön, tant Brun och tant Gredelin, gjorda av metall samt emalj, mått på damerna 2,5x3,5 och porslinstomten 4x7 cm

Slitage

Keramik/Porslin, Diverse

Budhistorik

2018-07-11 kl 21:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.