Väggskåp 1800-tal

558214

VÄGGSKÅP, 1800-talets första hälft, brunbetsad, inredd med hyllplan, höjd 69,5, 26x53 cm

Låskista saknas, skador och lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Väggskåp 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4154452
650
4154653
650
4154452
500
4154652
450
4154452

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.