Kjell Jörstedt

558208

KJELL JÖRSTEDT (född 1943): ''Baktankar'', signerad och daterad 1984, olja på duk, ca 78x64 cm

Rum 4

Kjell Jörstedt

Budhistorik (9 bud)
4156809
4154940
4154939
1 900
4154938
1 600
4150287

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.