Per Daniel Holm Klassiskt svenskt måleri

558206

PER DANIEL HOLM (1835-1903): Vedplockare, signerad och daterad P.H Paris 67, akvarell, påskrift a tergo, bildyta ca 26x17 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (16 bud)
4154232
3 600
4151788
3 400
4154231
3 400
4151788
3 200
4154230

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.