Huggare 2 st m/1876

558203

HUGGARE, 2 st, svensk, m/1876, en märkt G E Svalling, Mölntorp, CA & AD.EK, parerplåtar i mässing, kavel i skinn, balja i skinn med mässingsbeslag, längd 70 cm vardera

Med slitage och skador

Vapen/Medaljer

Kundcenter

Huggare 2 st m/1876

Budhistorik (17 bud)
4153829
5 400
4153648
5 200
4153648
4 600
4153585
4 400
4147604
4 200

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.