Urna porslin

558194

URNA, tidigt 1900-tal, England, floral dekor, porslin, höjd ca 61 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Slitage

Keramik/Porslin

Monter 7

Urna porslin

Budhistorik (4 bud)

4162728
4162725
600
4162723
550
4162722

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.