Spelschatull

558193

SPELSCHATULL för backgammon, tidigt 1900-tal, fanerad med olikaträdslag bl.a. mahogny, höjd 14, 42x42 cm, nyckel finns

Fanerresningar

Diverse

Rum 7, Hylla 4

Spelschatull

Budhistorik (9 bud)
4149585
4149623
1 400
4149585
4143980
4149584

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.