Anshelm Dahl oljemålning

558192

ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 28,5x61 cm

Tavelvagn 3

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4143847
2018-07-04 05:53:52

2018-07-11 kl 13:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.