Bengt Olsson

558190

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad och daterad Bengt Olsson 1951, pastell, ca 54x37 cm

Fack 21

Bengt Olsson

Budhistorik (3 bud)

4154827
4150269
4149765

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.