Evert Lundquist

558188

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition, signerad Evert Lundqvist, 7/50, etsning, ca 34x29 cm

Tavelvagn 1

Evert Lundquist
Budhistorik (9 bud)
4154165
4154022
4154022
1 900
4143886
1 800
4143886
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.