Serveringsvagnar ett par

558184

SERVERINGSVAGNAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme av trä, skivor belagda med plastlaminat, mässingslister, borden står på 3 hjultrissor vardera, höjd ca 57, diameter 39 cm

Lättare bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Serveringsvagnar ett par

Budhistorik (4 bud)

4152507
4149627
600
4149621
450
4149619

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.