Gustaviansk ram

558183

RAM, gustaviansk, tidigt 1800-tal, omförgylld, sidenbroderi från tiden föreställande ungdom med hund, ramens mått ca 13,5x20 cm

Omförgyllning, lagningar, smuts, broderi något blekt

Diverse, Konst

Monter 14

Gustaviansk ram

Budhistorik (35 bud)
4154668
7 000
4154670
6 800
4154668
6 600
4154659
6 400
4153797
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.