Vägglampor 1970-tal Belid AB

558180

BELID, vägglampor, 1 par, 1970-tal, orangelackerat stål, vridbara, djup ca 20 cm

Bruksslitage en med skrapmärken

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 4

Vägglampor 1970-tal Belid AB

Budhistorik (2 bud)

4154214
4146135

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.