Golvlampa 1950-tal

558176

GOLVLAMPA, 1950-tal, 2 ljuspunkter, vridbara, svartlackerad och mässing, höjd ca 142 cm

Bruksslitage, fot med mindre bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (19 bud)
4153433
1 600
4153346
4153431
4153346
1 400
4153339
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.