Yngve Ekström sideboard

558174

YNGVE EKSTRÖM, sideboard, för Hugo Troed, Brärnum, 1950/60-tal, fanerad med teak, höjd ca 81, 149x43 cm

Slitage, avslag på knopp

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Yngve Ekström sideboard

Budhistorik (12 bud)
4154903
4154588
4154588
1 800
4154568
1 700
4154491
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.