Modellslup

558170

HALVMODELL, 1900-talets senare hälft, Italien, slup, bemålat trä, textilsegel, märkt "Original Maristany Artesanos", ca 43x32 cm

Smärre slitage på vitrinens utsida

Nautica/Technica

Hylla 1

Modellslup

Budhistorik (3 bud)

4153827
4153212
4146707

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.