Modellbark

558169

SKEPPSMODELL, 1940-tal, fyrmastad bark, bemålat trä, träsegel, på skulpterat hav, i diorama med kust och fyr, vitrinens höjd ca 51 cm, ca 73x20 cm

Smärre skador på vitrinens utsida, vitrinen saknar glas

Nautica/Technica

Hylla 4

Modellbark

Budhistorik (3 bud)

4152321
4152034
4151480

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.