Modellbåt

558168

BÅTMODELL, 1900-talets sista kvartal, enmastad pond yacht, bemålat trä, mast i fernissad furu, segel i grovt linnetyg, höjd ca 84 cm

Enstaka färgskador

Nautica/Technica

Modellbåt

Budhistorik (4 bud)

4149689
650
4149688
500
4149686
4143885

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.