Skärgårdskonst - Modellbark

558166

SKEPPSMODELL, 1920-/30-tal, fyrmastad bark, bemålat trä, träsegel, på skulpterat hav, i vitrin, vitrinens höjd ca 45 cm, ca 64x17 cm

Slitage och smärre skador på vitrinen, modellen i gott skick

Nautica/Technica

Hylla 1

Skärgårdskonst - Modellbark

Budhistorik (6 bud)
4154208
4153701
4152032
4152000
950
4151805
650

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.