Bordsfotogenlampa

558164

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, bronserad zink, alabaster samt kupa i frostat glas, höjd ca 68

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Rum 1

Bordsfotogenlampa

Budhistorik (15 bud)
4154580
1 600
4153463
4154578
4153463
4153358

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.