Soffbord Asko

558163

SOFFBORD, Asko, Finland, 1960-tal, undertill etikettmärkt Asko, fanerad med teak, ställning med kopplade ben, höjd ca 53, 150x60 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord Asko

Budhistorik (6 bud)
4153804
4153473
4149770
4149770
850
4153472

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.