Hugo Troeds

558162

HUGO TROEDS, skirvbord, Bjärnum, 1960, fanerad med teak och ek, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 75, 140x67 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 4

Hugo Troeds

Budhistorik (9 bud)
4154027
4154025
1 400
4154025
1 300
4154026
4154025

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.