Matgrupp

558160

MATGRUPP, 7 dlr, 1950/60-tal, märkta AB Linde Nilsson, fanerad med teak och ek, bordets höjd 72, diameter 130, 2 iläggskivor á 40, sitthöjd ca 44 cm

Tyg med skador, repor, slitage, stol med lagning

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 19

Matgrupp

Budhistorik (18 bud)
4154081
1 400
4153209
1 300
4153893
4153209
4152881

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.