Soffa

558149

SOFFA, blandstil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med monogram på ryggstödet, målad och med förgyllda detaljer, stoppad textil klädsel, längd ca 190 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 3

Soffa

Budhistorik (7 bud)
4154289
600
4154288
550
4154285
500
4154284
450
4154049

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.