Soffbord

558148

SOFFBORD, 1900-talets mitt med inlagda kakelplattor från 1700-talet, höjd ca 52 samt 117x52 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord

Budhistorik (2 bud)

4155000
1 400
4145310

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.