Spelbord 1800-tal

558143

SPELBORD, nyrokoko, mahognyfanér, 1800-talets slut, mått ca: H 77 cm B 88 cm Längd utfällt 87 cm

Allmänt bruks/åldersslitage

Möbler, Övriga möbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4154460
4149398

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.