Vitrinskåp

558142

VITRINSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, fanerad med bl.a. mahogny, intarsia, mässingsbeslag, hyllplan i glas, insidan klädd med röd textil, mått ca:H 142 cm, B 64 cm, Dj. 28 cm

Allmänt bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Vitrinskåp

Budhistorik (2 bud)

4151393
4151392
900

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.