Soffa Lani/Dux, troligen 1960-/70-tal

558141

SOFFA, 3-sits, stoppad och klädd i ljust mönstrat tyg, märkt Lani under en plymå, höjd ca 77, längd 225, djup 79, sitthöjd 45 cm

Slitage, enstaka mindre fläckar/smuts

Möbler, Soffor

Rum 10

Budhistorik

2018-07-11 kl 20:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.