Arne Jacobsen Grand Prix

558137

ARNE JACOBSEN, "Grand Prix", bord, formgivet 1957, bok, profilerade ben, höjd ca 71, 85x85 cm

Slitage, märken, lagningar, troligen tidigare med klaff, spår efter etikett

Möbler, Matbord, Design

Rum 20

Arne Jacobsen Grand Prix

Budhistorik (10 bud)
4154680
3 200
4154679
4154678
4154607
4154603
1 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.