Madeleine Pyk blandteknik

558132

MADELEINE PYK (född 1934): "YDRA", signerad och daterad M. Pyk 1962, olja och tusch på papper, ca 30x38 cm

Fack 38

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (11 bud)
4156278
4147315
750
4156276
700
4147315
650
4156273
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.