Silverskål

558120

SKÅL, silver, Sverige, stämplad 1938, diameter ca 12, höjd ca 4,5 cm, vikt 121 g

Stämplar svåra att tyda, slitage

Silver, Övriga silverföremål

Silverskål

Budhistorik (3 bud)

4146173
600
4148382
550
4146173

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.