Matgrupp

558110

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, axet, gustaviansk stil, bemålade pärlgrå, stoppad dyna med textil klädsel, bordet med två iläggsskivor 2x30. sitthöjd ca 47, bordets höjd 73, diameter 110

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 3

Matgrupp

Budhistorik (12 bud)
4154368
4154367
950
4154366
900
4154365
850
4154364

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.