Bruno Mathsson Milton-stolar

558098

BRUNO MATHSSON, "Milton", karmstolar, 1 par, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, formgivna 1975, ljus skinnklädsel, stomme i förkromat stålrör, snurrfot, sitthöjd ca 46 cm

Ringa bruksslitage, enstaka fläckar och märken, i övrigt gott skick

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Bruno Mathsson Milton-stolar

Budhistorik (36 bud)
4155064
9 200
4155060
9 000
4155060
8 800
4155038
8 600
4155052
8 400

Slutpris SEK:
9 200
899 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.