Sekretär 1800-tal

558097

SEKRETÄR, 1800-tal, ek och furu med mässingsbeslag, skrivklaff med bakomliggande fack- och lådinredning, svängda ben, höjd 105, 81x41 cm

Slitage, lagning, bl at vid låset, torrsprickor, märken, fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sekretär 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4154881
4154699
1 300
4154698
4151811

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.