Halsband hängen silver

558092

HALSBAND, HÄNGEN, 2 st, halsband samt hänge med dekor av pärla i sodalit stämplade Heribert Engelbert, Stockholm 1970, det andra hänget delvis förgyllt, stämplat BEH Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Stigbert, Köping, halsbandets längd 70 cm, hängenas höjd ca 38 resp. 41 mm, totalvikt ca 75,4 g

Guld/Smycken

Halsband hängen silver

Budhistorik (6 bud)
4155785
500
4155684
450
4155782
450
4155684
4151694

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.